"Razem dla lepszej przyszłości"

W ubiegłym tygodniu odbyły się w pracowni fizycznej kolejne zajęcia w ramach polsko-ukraińskiego programu "Razem dla lepszej przyszłości".

Mistrzostwo powiatu w badmintonie

Nasi uczniowie zajęli I miejsca w Finale Mistrzostw powiatu będzińskiego w badmintonie w kategorii Igrzysk Dzieci (klasy 6 i młodsze). Zawody odbyły się 19 lutego na hali MOSiR w Czeladzi. W turnieju uczestniczyło najlepszych 12 zespołów z powiatu będzińskiego, po 6 w kategorii dziewcząt i chłopców.

WALENTYNKI Z BIBLIOTEKĄ

Biblioteka szkolna przeprowadziła 14 i 15 lutego 2024 roku akcję czytelniczą pod hasłem: KSIĄŻKOWE SERCA.

Podsumowanie konkursu: „Tradycje Świąt Bożego Narodzenia w mojej rodzinie.”

W styczniu uczniowie klas V i VI wzięli udział w konkursie, którego celem było przeprowadzenie wywiadu z wybranym członkiem rodziny na temat tradycji i zwyczajów świątecznych.

W I semestrze dużo się działo w pracowni #LaboratoriaPrzyszłości.

Finał Gminnego Konkursu Ekologicznego

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Ekologicznym pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Czeladź "Wszystkie ptaki karmią czeladzkie dzieciaki".

Anioły małe i DUŻE

Uczniowie naszej szkoły: Oliwia Bąk, Lena Dej, Igor Woźniak, Waleria Grigorczuk, Igor Siwek przygotowali pod opieką pani B. Machury rysunki na V Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Anioły małe i DUŻE - oczami dzieci”.

SKRZATY W AKCJI

Nasi najmłodsi koszykarze (kategoria skrzaty) uczniowie klas 3 i 2 świetnie spisali na sobotnim turnieju w Raciborzu.

„Podaruj książkę bibliotece”

Biblioteka Szkolna w Październiku, z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych zaprosiła uczniów, rodziców i nauczycieli do włączenia się w akcję „Podaruj książkę bibliotece”.

"Wielcy Matematycy - Mikołajowie Nauki"

6 grudnia 2023 roku odbył się finał konkursu na plakat matematyczny pt. "Wielcy Matematycy - Mikołajowie Nauki".