OLIMPIADA „ZDROWO NA SPORTOWO”

20 czerwca br. uczniowie klas 2 uczestniczyli w Olimpiadzie „ZDROWO NA SPORTOWO”.

• IGOR SIWEK WŚRÓD LAUREATÓW WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU POETYCKO-PLASTYCZNEGO IGOR SIWEK WŚRÓD LAUREATÓW WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU POETYCKO-PLASTYCZNEGO
2023-06-20

IGOR SIWEK WŚRÓD LAUREATÓW WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU POETYCKO-PLASTYCZNEGO

Uczeń klasy 6b Igor Siwek brał udział w konkursie na szczeblu wojewódzkim: „Korzystam z najstarszego prawa wyobraźni...”,  organizowanym dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa śląskiego, realizowanym w ramach obchodów Roku Wisławy Szymborskiej POD HONOROWYM PATRONATEM FUNDACJI IM. WISŁAWY SZYMBORSKIEJ.

SP2 NAJLEPSZĄ SZKOŁĄ W POWIECIE BĘDZIŃSKIM

19 czerwca 2023 roku w Kamienicy Konarzewskich na rynku w Czeladzi odbyła się uroczystość podsumowania „Współzawodnictwa Sportowego Szkół Powiatu Będzińskiego”.

PRZEKAZALI KSIĄŻKI DO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

Biblioteka szkolna zaprosiła społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 do włączenia w coroczną akcję czytelniczą: "Podaruj książkę bibliotece".

Erasmus Plus w SP2

Szkoła Podstawowa nr 2 w Czeladzi kolejny już raz może pochwalić się przystąpieniem do programu Erasmus Plus.

Energia wiatru

Uczniowie klasy 6b zbudowali turbinę wiatrową. Wykorzystali zestaw "Energia wiatru", zakupiony w ramach projekty #LaboratoriaPrzyszłości.

• WYGRALIŚMY PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ NA I INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW CZELADZI W LEKKIEJ ATLETYCE WYGRALIŚMY
2023-06-16

15 czerwca 2023 roku w stadionie im Józefa Pawełczyka w Czeladzi odbyły się I Indywidualne Mistrzostwa Czeladzi w Lekkiej Atletyce.

Zielona szkoła - profilaktyka zdrowotna dzieci

31 uczniów klas III ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Czeladzi w dniach 30.05.2023 - 09.06.2023 wzięło udział w wyjeździe na "zieloną szkołę".

Fantastyczny piknik rodzinny

#LaboratoriaPrzyszłości

Lekcja techniki o elementach elektroniki w klasie 6a. Uczniowie wykorzystali zestawy Boffin zakupione w ramach projekty #LaboratoriaPrzyszłości.