Strona główna/Aktualności/Uczniowie klas I-III wracają do nauki stacjonarnej

Uczniowie klas I-III wracają do nauki stacjonarnej

30 Kwietnia 2021

Szanowni Państwo!
Informujemy, że od 4 maja uczniowie klas I-III wracają do nauki stacjonarnej, która odbywać się będzie w reżimie sanitarnym. Wznawia swoją działalność świetlica szkolna, wydawane będą także obiady (zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem). Przed wejściem do szkoły każdy uczeń zobowiązany jest zdezynfekować ręce. W przestrzeniach wspólnego użytkowania uczniowie mają obowiązek zasłaniania ust i nosa. Uczeń posiada własne przybory i podręczniki, które w czasie zajęć mogą znajdować się na stoliku, w tornistrze lub we własnej szafce. Uczniowie nie powinni wymieniać się przyborami szkolnymi między sobą. Przybory i podręczniki uczeń może zostawić w szkole ( w swojej szafce/szufladzie/pudełku), kiedy wraca do domu.

Szczegółowe wytyczne zawarte są w procedurach bezpieczeństwa, które dostępne są na stronie szkoły. Przypominamy, że do szkoły przychodzą wyłącznie dzieci zdrowe oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie lub w izolacji w warunkach domowych.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2
Mgr Marta Świderek