Strona główna/Aktualności/„ JESTEM UCZNIEM ”

„ JESTEM UCZNIEM ”

13 Marca 2021

Pasowanie na ucznia, to jeden z najważniejszych i niezapomnianych dni przeżytych w szkole. Dnia 10 marca 2021r. uczniowie klas pierwszych wzięli udział w swojej pierwszej akademii szkolnej, na której złożyli ślubowanie i oficjalnie zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: zastępca Burmistrza p. Beata Zawiła, Naczelnik Wydziału Oświaty p. Elżbieta Bazańska - Wolska , zastępcy dyrektora - p. Agnieszka Szkutnik i p. Beata Walaszczyk , Radna Rady Miejskiej p. Ewa Fronczek. Doskonałym występem uczniowie udowodnili, że są gotowi do sumiennej nauki i pracy w szkole. Po części artystycznej Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie, a pani Dyrektor Marta Świderek dokonała aktu pasowania na ucznia. Na zakończenie nie mogło zabraknąć pamiątkowych zdjęć, upominków i słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców pierwszoklasistów.