Strona główna/Aktualności/"Podaruj miłe słowo”

"Podaruj miłe słowo”

22 Listopada 2023

21 listopada biblioteka szkolna przygotowała z okazji Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień akcję: „Podaruj miłe słowo" i zaprosiła wszystkich odwiedzających czytelnię do jej udziału.

Uczniowie mogli oderwać przygotowany specjalny napis (np. Uśmiechnij się. Miłego dnia. Ładnie wyglądasz. Nie smuć się. Z Tobą jest mi wesoło. Będzie dobrze. Do twarzy Ci z uśmiechem. Dziękuję, że jesteś. Inspirujesz mnie. Dziękuję za Twoją obecność.) i wręczyć wybranej osobie.

Wszystkie wyeksponowane karteczki z dobrymi słowami bardzo szybko zostały zabrane przez uczniów, a każdą z nich przekazano wskazanemu odbiorcy.

Podkreślono i przypomniano, że dobre słowo, najmniejszy gest życzliwości może wywołać uśmiech na twarzy drugiej osoby i sprawić, że dzień będzie piękniejszy. Obdarowujmy się na co dzień miłymi słowami!

Podaruj miłe słowo