Strona główna/Aktualności/WSPANIAŁY WYSTĘP NASZYCH UCZNIÓW

WSPANIAŁY WYSTĘP NASZYCH UCZNIÓW

3 Maja 2023

W sztafecie 4x100m kategorii klas 6 i mł. dziewczęta zajęły 1 miejsce drużyna wystąpiła w składzie: Wiktoria Petryka, Karolina Gwóźdź, Amelka Bielecka, Marlena Krawczuk.

Bezkonkurencyjni okazali się również chłopcy: Kacper Habrzyk, Bartosz Słoka, Mateusz Polakowski i  Nicolas Korpok, którzy  stanęli na najwyższym podium.

W sztafecie 4x100m kategorii klas 7-8 - Wiktoria Płatek, Katarzyna Świder, Kamila Urbańska i Blanka Kubak - zdobyły złoty medal. Chłopcy w tej kategorii również  pierwsi pokonali metę. Zespół wystąpił w składzie: Alan Sączewski, Michał Szczęsny, Emil Krawczyk, Jeremi Grabowski.

Nie małych emocji dostarczyły biegi sztafetowe 4x400m

Drużyna dziewczęta w składzie: Wiktoria Korpok, Wiktoria Płatek, Iga Obcarska i Blanka Kubak zajęły miejsce 2. Natomiast drużyna chłopców: Nicolas Korpok, Kacper Habrzyk, Mateusz Polakowski , Bartosz Słoka po raz kolejny okazała się bezkonkurencyjna.

Gratulujemy wszystkim naszym lekkoatletom i życzymy kolejnych sukcesów.